Ziņojums Nr. 8935

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.24 09:10
GPS koordinātes: 25.26856, 57.33153 +/- 4.3085m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

12:50 24.10.2020 Gaisa nelegālais piesārņojums sia staļi

Apstiprinātāja komentāri

Vairākkārtēji esam saņēmuši ziņojumus no Jums par šo konkrēto objektu. Ziņojums ir pieņemts izskatīšanai, bet netiks reģistrēts atsevišķi. Visi saņemtie ziņojumi nodoti Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.