Ziņojums Nr. 8932

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.24 09:10
GPS koordinātes: 24.05164, 56.60807 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sadzives atkritumi mežā!!! Ka ari tur ir siferis, un citi dabai kaitigie materiali.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.