Ziņojums Nr. 8931

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.24 09:10
GPS koordinātes: 24.05597, 56.61041 +/- 8.0012m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sie cilveki kkur te pie mezha izmeta atkritumus. Kad braucu garam, busina aizmugure bija vala... divi viriesi kko vel nepaspeja izmest- iemeta atapakl busina... iemeta atpakal busa un ieleca masina atpakal. Blonda sieviete sedeja pie stures, un divi viriesi iekapa blakam. Prom nebrauca , sagaidija kamer es aizbrauksu aiz likuma.

Apstiprinātāja komentāri


Jūsu ziņojums atstāts bez izskatīšanas, jo iesniegums nav saprotams