Ziņojums Nr. 8926

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.24 08:10
GPS koordinātes: 24.2831, 56.95793
Apstiprināts: 2020.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.30
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz būvniecības atkritumu pie Juglas ezera, Juglas mežā

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr.8926 darām zināmu, ka 26.10.2020. Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.