Ziņojums Nr. 8921

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.24 03:10
GPS koordinātes: 25.2733, 57.33207 +/- 20.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.24
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Valmieras regionalai vides pārvaldei neskaitāmas reizes tika nosūtīts ziņojums , ka privātīpašuma gaisa telpā nonāk kanserogenas vielas. Gandrīz 30.gadu garumā privātīpašumā, vides dienesta darbinieki ir veikusi pārbaudi tikai divas reizes un pat par tām nav aktu. Sanāk, vides dienesta darbinieki nevienu reizi nav veikuši nevienu pārbaudi par gaisa kvalitāti, notekūdeņu klātbūtni un kanalizācijas ieplūšanu privātā teritorijā. Neviens pārbaudes akts par neskaitamiem ziņojumiem nav saņemts.

Apstiprinātāja komentāri

Vairākkārtēji esam saņēmuši ziņojumus no Jums par šo konkrēto objektu. Ziņojums ir pieņemts izskatīšanai, bet netiks reģistrēts atsevišķi. Visi saņemtie ziņojumi nodoti Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.