Ziņojums Nr. 8913

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.23 07:10
GPS koordinātes: 24.40594, 56.97092 +/- 21.815m
Apstiprināts: 2020.10.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pāris simti dienas gaismas lampas, viegli piebraucamā vietā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.