Ziņojums Nr. 8910

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.23 05:10
GPS koordinātes: 24.0221, 57.03879 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

не вывозят сортерованый мусор. Riga, Parades 30a

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas pilsētas pašvaldībai.