Ziņojums Nr. 8909

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.21 15:10
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33204 +/- 39.509m
Apstiprināts: 2020.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18:37 21.10.2020Gaiss nelegāli tiek piesārņots visas dienas garumā.Mamai no saindēšanās ar gaisa piesārņujuma sliktibar sirdi pie nelielas slodzes svīst auksti sviedri nespēks.Gaisā jūtams izteikts gruzdošas nesadegušas koksnes smārds tātad ķīmisks piesārņojums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien!
+
Operatoram SIA "Staļi" uzdots veikt smaku mērījumus un emisiju gaisā mērījumus un rezultātus iesniegt Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajā vides pārvaldē. Pēc rezultātu saņemšanas un izvērtēšanas tiks lemts par tālākajām rīcībām.
+

+
Ar cieņu,
+
Ilze Luika
+
Valsts vides dienests
+
Vidzemes reģionālā vides pārvalde
+
Piesārņojuma kontroles daļa
+
Madonas sektora vadītāja