Ziņojums Nr. 8908

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.21 11:10
GPS koordinātes: 24.30108, 57.15219 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.16
Atrisināšanas ilgums: 25 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sena būvniecības atkritumu kaudze mežā netālu jo dzelzceļa sliedēm.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien!


Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikuši teritorijas sakopšanas darbus vides SOS ziņojuma http://videssos.lv/pietiekums/8908 vietā.