Ziņojums Nr. 8905

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.21 10:10
GPS koordinātes: 24.74022, 57.10355 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2020.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.03
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau 18 mēnešus ziņoju par šo nelegālo Egļupes izgāstuvi! Atkal svaigi atkritumi! 3x8m, var piebraukt ar traktortehniku. Daļēji aizbērta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien!

Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” šodien ir veikuši teritorijas sakopšanas darbus ziņojumā Nr. http://videssos.lv/pietiekums/8905 norādītajā vietā.