Ziņojums Nr. 8903

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.10.21 06:36:28
GPS koordinātes: 23.68134, 56.94102 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste mežā-sega, spaiņi, maisi utml.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Jūrmalas pilsētas pašvaldībai.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 18.09.2021 00:46:08