Ziņojums Nr. 8902

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.20 22:10
GPS koordinātes: 25.27314, 57.33209 +/- 4.8114m
Apstiprināts: 2020.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

01:18 21.10.20 Gaisa nelegālais piesārņojums ko rada Sia Staļi nelegāli iekļūst privātīpašumā "Vecmesli" un apdraud cilvēku veselību un dzīvību.Gaisā redzamas sīkas daļiņas gan koksnes gan cita veida airesoli.Tāpat ir sadegšanas produkti dūmi un koksnes izgarojumi kuru rezultātā apgrūtināta elpošana un liegta iespēja pa nakti gulēt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Labdien!
+
Operatoram SIA "Staļi" uzdots veikt smaku mērījumus un emisiju gaisā mērījumus un rezultātus iesniegt Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajā vides pārvaldē. Pēc rezultātu saņemšanas un izvērtēšanas tiks lemts par tālākajām rīcībām.
+

+
Ar cieņu,
+
Ilze Luika
+
Valsts vides dienests
+
Vidzemes reģionālā vides pārvalde
+
Piesārņojuma kontroles daļa
+
Madonas sektora vadītāja