Ziņojums Nr. 8901

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.10.20 15:10
GPS koordinātes: 20.99884, 56.51129 +/- 7.8476m
Apstiprināts: 2020.10.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liepājā, Sporta ielā 6 regulāri tiek dedzināti plastmasas atkritumi. Smird viss kvartāls.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Liepājas pilsētas pašvaldībai.