Ziņojums Nr. 8899

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.20 12:10
GPS koordinātes: 21.94434, 57.57296 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2020.10.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.13
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!

Informēju, ka pieteikumā Nr. 8899 norādītajā vietā atkritumi savākti, vieta sakārtota.


Ar cieņu,
Lauris Ķemlers
Ziemeļkurzemes reģiona
mežkopības vadītājs
Tālr.:29183053
E- pasta adrese:l.kemlers@lvm.lv
AS ”Latvijas valsts meži”
Parka iela 1, Dundaga, LV-3270