Ziņojums Nr. 8897

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.10.20 05:10
GPS koordinātes: 23.83015, 56.96465 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2020.10.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mājas kanalizācija tiek novadīta lietus ūdeņu grāvī, kas ietek Lielupē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.