Ziņojums Nr. 8895

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.19 13:10
GPS koordinātes: 24.13212, 56.93595 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.10.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ir aizmirsts apgaismes stābs pie Sala tilta (Rīga) kur sākas jauns veloceļiņš Krasta ielā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots Rīgas pilsētas pašvaldībai