Ziņojums Nr. 8894

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.19 08:10
GPS koordinātes: 24.13809, 57.02152 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.23
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird pēc gāzes

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Pārvalde 19.10.2020. veica pārbaudi Ostas ielas un Briežu ielas apkārtnē. Pārbaudes brīdī smaka netika konstatēta.
+
Pārbaudes brīdī pūta R vējš ar ātrumu 8/15 m/s, gaisa temp.+10 C.