Ziņojums Nr. 8891

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.19 08:10
GPS koordinātes: 25.27319, 57.33219 +/- 12.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.19
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vidē kur nenotiek emisijas izkliedes, nesankcioneti tiek iepludinātas toksiskās dumgāzes.

Apstiprinātāja komentāri

Vairakkārtēji esam saņēmuši ziņojumus no Jums par šo konkrēto objektu. Ziņojums ir pieņemts izskatīšanai, bet netiks reģistrēts atsevišķi. Visi saņemtie ziņojumi nodoti Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajai vides pārvaldei.