Ziņojums Nr. 8850

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.19 03:10
GPS koordinātes: 25.2733, 57.33207 +/- 24.0m
Apstiprināts: 2020.10.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.19
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vides dienesta darbinieki , vaciet prom savus dūmus no privātas teritorijas gaisa telpas. Tas ka mēs atpūšamies nenozīmē , ka tagad var laist ielejā dumgazes. Izsniedzot atļaujas bez saskaņošanas ar ipasnieku, zemes dzīlēs privātīpašumu esat piemēslojuši ar kanalizāciju. Virszemes slāni appludinajuši ar rūpnieciskiem notekūdeņiem. Uz gaisa telpu , kā uzburti.Tvana gāze, dumgazes, terpentina smirdoņa. Pelni, sveķi, skaidu sikdaliņas. Ejiet cūkaties cita vieta. Liekat mus miers. Mēs vairāk nevēlamies baudītu jūsu labumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Operatoram SIA "Staļi" uzdots veikt smaku mērījumus un emisiju gaisā mērījumus un rezultātus iesniegt Valsts vides dienesta Vidzemes reģionālajā vides pārvaldē.