Ziņojums Nr. 8849

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.18 15:10
GPS koordinātes: 24.11568, 57.0454 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.10.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

сигнал #5: покрышки лежат уже несколько месяцев!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.