Ziņojums Nr. 8847

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Brocēnu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.17 15:10
GPS koordinātes: 22.53393, 56.65132 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas riepas ceļa malā. Izbraucot no Saldus pilsētas pa Rozentāla ielu, taisni līdz vecajam sliežu ceļam. Riepas atrodas aptuveni 100m no sliežu cełu uz Saldus pusi kreisajā pusē!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Brocēnu novada pašvaldībai.