Ziņojums Nr. 8844

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.17 13:10
GPS koordinātes: 24.44381, 56.7788 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2020.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Baldones Lejasezera mežs, ļoti piesārņots.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.