Ziņojums Nr. 8837

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.17 10:10
GPS koordinātes: 21.63537, 57.46821 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.22
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!
Informēju, ka SOS ziņojumā Nr. 8837 norādītie atkritumi 701kv.apg.342 kv.39 nog. 22.10.2020. savākti , vieta sakārtota.



Ar cieņu,

Lauris Ķemlers

Ziemeļkurzemes reģiona

mežkopības vadītājs

AS ”Latvijas valsts meži”

Parka iela 1, Dundaga, LV-3270