Ziņojums Nr. 8832

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.17 06:10
GPS koordinātes: 23.98426, 56.90837 +/- 4.7408m
Apstiprināts: 2020.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

8 maisi ar remontdarbu gružiem, flīzēm, utt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Mārupes novada pašvaldībai.