Ziņojums Nr. 8831

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.17 06:10
GPS koordinātes: 24.06357, 56.59462 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.10.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.20
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelikumiga Biologisko atkritumu izgastuve, Zalites medibu kolektiva nelikumiga dzivnieku piebarosanas vieta. Vairakkartigi redzeju traktoru kas iebrauc ar darzeniem piekabe- to traktoru kas sa gada februari utilizeja darzenus svesa ipasuma- kadastra nr beigas ir 0660!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Sūdzībā saņemtā informācija izskatīšanai pārsūtīta Valsts Meža dienesta Zemgales virsmežniecībai.