Ziņojums Nr. 8826

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.16 14:10
GPS koordinātes: 24.09505, 56.78269 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.10.16
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.10.19
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

CocaCola un alus Pudeles, čipšu iepakojumi, McDonalds glāzes un citi atkritumi joprojam ir savās vietās!!! Ziņojumi 8689, 8401, 8402, 8403, 8404, 8405 nav vispār sakopti! Bet Olaines novada pašvaldības inspektors atkārtoti 14/10/2020 paziņoja, ka viss ir sakopts! :-(

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.