Ziņojums Nr. 8823

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.15 15:10
GPS koordinātes: 25.27312, 57.33217 +/- 8.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.15
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vides dienesta darbiniece G.Auli līdz sim bridim nav atsūtījusi 10.07.2020.gada veiktas pārbaudes privātīpašumā Vecmesli Aktu.

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas. Nav fotoattēla vai apraksta, kas sniegtu informāciju par pieteiktā ziņojuma iemesliem. Ja neesat pārbaudāmā objekta pilnvarotais, tad pārbaudes aktu Jums nenosūta. Ar pārbaudes aktu variet iepazīties rakstiski griežoties Vidzemes RVP.