Ziņojums Nr. 8821

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.15 15:10
GPS koordinātes: 24.22211, 57.02021 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Milzu betona caurule ielas malā pēc notekgrāvju rakšanas darbiem, stāv vairākus mēnešus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.