Ziņojums Nr. 8810

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Daugavpils pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.10.15 11:10
GPS koordinātes: 26.55271, 55.91189 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi pašvaldības meža teritorijā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Daugavpils pilsētas pašvaldībai