Ziņojums Nr. 8806

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.14 14:10
GPS koordinātes: 23.6908, 56.63385 +/- 16.317m
Apstiprināts: 2020.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.16
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvmateriāli no ceļa remonta ( asfalts apmales un viss parejas!!!) lauku vidu tais izgāztuve būvgružu izgāztuve!!!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde 15.10.2020. veica pārbaudi sūdzības koordinātās norādītajā vietā (turpmāk - Objekts). Pārbaudes laikā konstatēts, ka Objektā atrodas vairākas kaudzes ar dažāda veida materiāliem - melnzeme, akmens šķembu un grants šķembu maisījums, kam piemaisījumā ir reģenerēts asfalts. Pārbaudes laikā netika konstatēts sūdzībā minētais – asfalta apmales vai citi nereģenerēti būvmateriāli no ceļu remonta, līdz ar to Pārbaudes laikā netika konstatēts, ka Objektā tiktu veikta būvgružu izbēršana.
+

+