Ziņojums Nr. 8805

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.14 13:10
GPS koordinātes: 24.42937, 57.46144 +/- 4.7300m
Apstiprināts: 2020.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.26
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien!



Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikuši atkritumu savākšanas darbus.