Ziņojums Nr. 8801

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.13 16:10
GPS koordinātes: 24.06163, 56.94533 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.10.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki! Pagraba telpās notiek ķīmisku materiālu izmantošana, smaka jūtama kāpņu telpās un dzīvokļos!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.