Ziņojums Nr. 8800

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.13 15:10
GPS koordinātes: 24.06757, 57.05034 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.10.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Turpina izplūst kanalizācija no daudzdzīvokļu ēkām ar raksturīgu smaku. Applūdusī teritorija nedēļas laikā ir palielinājusi palielinājusies vismaz divas reizes. Zālājā ir 1,5m dziļa nenožogota bedre, garām dodas bērni uz sporta laukumu. Lūdzu meklēt risinājumu. Tas ir nopietns apdraudējums videi un cilvēku veselībai.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Rīgas pilsētas pašvaldībai.