Ziņojums Nr. 8798

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dundagas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.13 12:10
GPS koordinātes: 22.45934, 57.67039 +/- 3.1100m
Apstiprināts: 2020.10.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dundagas novada Dundagas pagasta Dūmeles ciema kapos nav pieejams kapu atkritumu konteiners, tāpēc atkritumi krājas kaudzēs ap kapiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Dundagas novada pašvaldībai.