Ziņojums Nr. 8794

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.13 06:10
GPS koordinātes: 24.28419, 56.96169 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.10.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Juglas ezera, zivju dīķiem tie paši būvgruži, kas pagăjušajā otrdienā! Vēl nav savākti!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.