Ziņojums Nr. 8790

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.12 14:10
GPS koordinātes: 23.41362, 56.3774 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2020.10.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.12
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmestas riepas mežā pie Augstā kalna.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.