Ziņojums Nr. 8786

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.12 06:10
GPS koordinātes: 24.13396, 57.02151 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.13
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti kodīga degvielas smaka! Grūti elpot.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests iesaka traucējošu smaku gadījumā izmantot dežuranta tālruni 26338800, jo iespējamu Vides SOS sistēmas traucējumu dēļ ziņojums var netikt izskatīts pietiekami operatīvi.