Ziņojums Nr. 8782

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.11 14:10
GPS koordinātes: 24.45029, 57.30692 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.26
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jumta pape

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Labdien!



Informējam, ka AS “Latvijas valsts meži” ir veikuši atkritumu savākšanas darbus 2020.gada 11.oktobra elektroniskajā pastā norādītājos ziņojumos un vietās.