Ziņojums Nr. 8775

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.11 12:10
GPS koordinātes: 24.35626, 56.99578 +/- 4.6716m
Apstiprināts: 2020.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pamests ledusskapis ar ļoti daudz stikiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- SIA "Rīgas meži"