Ziņojums Nr. 8773

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.11 11:10
GPS koordinātes: 24.12116, 56.90394 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumu maisi ceļmalā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai- Rīgas pilsētas pašvaldībai.