Ziņojums Nr. 8767

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.11 07:10
GPS koordinātes: 21.81082, 57.04743 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau kuro gadu stāv un Jums esmu ziņojusi par piesārņojumi. Padures pagasts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Kuldīgas novada pašvaldībai.