Ziņojums Nr. 8757

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.09 18:10
GPS koordinātes: 24.13741, 57.0223 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.09
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

smird pēc benzola!!! lūdzu reaģēt!

Apstiprinātāja komentāri

Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam zvanot +371 26 33 88 00, lai iespēju robežās varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!