Ziņojums Nr. 8752

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.08 20:10
GPS koordinātes: 24.12988, 56.99438 +/- 3.6430m
Apstiprināts: 2020.10.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.14
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau no 5.oktobra Rīgas namu pārvaldnieks prettiesiski un neatbilstoši uzglabā bīstamos atkritumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona (turpmāk - Inspekcija) 12.10.2020. apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju Sīmaņa ielā 11 k-2, Rīgā un tās apkaimē. Pārbaudes laikā administratīvie pārkāpumi, atbilstoši Inspekcijas kompetencei, netika konstatēti.