Ziņojums Nr. 8744

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.08 12:10
GPS koordinātes: 23.9483, 56.96412 +/- 2.4m
Apstiprināts: 2020.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sesaprotami izmeši ūdeni,ciemas grāvī.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums saņemts Valsts vides dienestā.