Ziņojums Nr. 8743

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.10.08 10:10
GPS koordinātes: 24.03171, 56.70548 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Olaines novadā kārtējie izgāztie atkritumi. Vides ministrija, lūdzu neticiet par pienākumu tos savākt Latvijas Mežiem, jo šie atkritumu kalni rodas ar pašvaldības atbalstu, kas gadiem ilgi nespēj apzināt tos, kas nav noslēguši atkritumu apsaimniekošanas līgumus un tādi ir šeit simtos, ja ne vairāk. Visi meži ir pilni ar atkritumiem un pašvaldība neņem vērā aizrādījumus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.