Ziņojums Nr. 8742

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.08 06:10
GPS koordinātes: 24.69915, 56.73136 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

sūtu jau 6 reizi.tas nav normāli. neviens nekā nedara. Ķegums. Jaunjelgavas virziens. Pirmā pietura .Pludinātāji.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Atkritumu savākšana šajā vietā ir Ķeguma novada pašvaldības pārziņā, pārsūtam ziņojumu Ķeguma novada pašvaldībai.