Ziņojums Nr. 8741

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.10.08 05:10
GPS koordinātes: 24.47169, 56.87538 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.10.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kāds nomainījis jumtu un riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.