Ziņojums Nr. 8737

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.10.07 09:10
GPS koordinātes: 24.28703, 57.00817 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2020.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.09
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

garkalnes pagastā pie benzīntanka Cirkl,neiedomājama smaka Berģos un Priedainē.Asfalta un šķembu rūpnīca!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


+
Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde 07.10.2020. plkst. 14:45 apsekoja DUS Circle K 'Berģi' apkārtējo teritoriju. Pārbaudes laikā, apsekojot teritoriju netika konstatēta traucējoša smaka, neskaitot apkārtējā fonā (DUS) esošo degvielas smaku. Apsekojot teritoriju pie SIA "YIT Infra Latvija", nekāda smaka netika konstatēta.