Ziņojums Nr. 8735

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.07 09:10
GPS koordinātes: 24.14149, 56.97524
Apstiprināts: 2020.10.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.10.08
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Ieroču un Lejas stūris. Sākumā bija viena būvgružu čupa un nu jau parādījusies vēl viena. Būtu jauki, ja to tur nebūtu, bet ko darīt?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas pilsētas pašvaldība informē - Atbildot uz ziņojumu Nr.8735, darām zināmu, ka par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu pret atbildīgo personu jau ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.