Ziņojums Nr. 8724

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.10.06 14:10
GPS koordinātes: 24.13621, 56.91455 +/- 6.5m
Apstiprināts: 2020.10.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liels daudzums atkritumu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai Rīgas pilsētas pašvaldībai